Nové poznatky s PD9

Odpovědět
Milan

Po půl roce kdy jsem odložil PD9 Ultra64 pro absolutní nespolehlivost pro vytváření disků BD a DVD ve formátu AVCHD,vyšla nyní oprava kterou jsem nainstaloval a hle ,disky BD i AVCHD se vytvořili okamžitě. Ale nesmí se měnit formát v jakém to je natočené. Je to natočené H.264 na BD to jde H.264. pokud to změním na Mpeg2,tak se to vytvoří ale obraz je cukaný roztrhaný. A co je špatné u obou verzí že není zvuk synchroní s obrazem.
Rozchází se na hodinovém filmu asi 5sekund.Závěr ,musím počkat až to doladí.
Počítač je v pořádku.
Milan

Ta poslední verze opravyPD9 je v pořádku, počítač pro tuto verzi vpořádku nebyl i když se mi to ještě nestalo a integrovaná zvukovka chodí se všemi programi které vlastním, musel jsem koupit zvukovku za 350kč SBLive 5.1 a ono to chodí synchroně. A je po problému.
Omlouvám se všem kteří tvrdili že to chce zvukovku samostatně a já zastával názor že integrovaná stačí .Jak je vidět vždycky taky né.
jano101
Příspěvky: 13
Registrován: 30.12.2011, 16:03
Kontaktovat uživatele:

opýtam sa používateľov PowerDirectoru ver 9 ako vám beží ? pýtam sa preto lebo ja mám verziu 10
a strih vo ver. 10 je jednoducho katastrofa !!!!!


kľudne si dovolím porovnať PowerDirector ver. 10 v Windows movie Makerom v XP akurát že to má neporovnateľne viac funkcií a vie to HD.

Ide o to že ak to robí verzia prešiel by som na verziu 9 je to škoda lebo program vyzerá instantne čo mi vyhovuje ale tá pomalosť nepresnosť zasekávanie a iné veci čo to robí to sa proste nedá neverím že to tak má behať!!!
pôvodne som strihal v premiere (nie HD)

moje parametre PC to preto aby bolo jasné že nemám 10 ročný PC PS Premiere pro CS4 ide plynule


[size=small]Gigabyte 890FXA UD5 CPU AMD Phenom II 955 QUAD X4 BE AM3 C3 SATA HDD WD Caviar Black 500GB 32MB SATA 6Gb/s WD5002AALX
plus Western Digital Green 1000GB 64MB SATA2 WD10EARS Kingston DDR3 2x2GB 1600MHz grey GRAFIKA SAPPHIRE Radeon HD 6850 1GB Toxic
[/size]
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zběžně jsem projel i nějaká jiná fóra a docházím k názoru, že PD 10 je nějaká nepovedená.Nejste sám kdo má tento problém.Vlastní zkušenost nemám, PD 10
nepoužívám, ani jinou.Mohla by Vám přesněji říci uživatelka Evik, pokud se tu objeví.


Naposledy oživil Anonymous v 26.12.2020, 09:08
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host