Dotaz čeština

Odpovědět
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu zda někdo neví, jestli bude fungovat čeština od p.Bílka,když si koupím program PowerDirector 15 Ultimate Suite. Děkuji Wendy.
Dalibor
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2015, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
odpovídám na váš dotaz, ano, funguje naprosto bez problémů. Mám to vyzkoušené, používám to již půlroku.
Eva
Příspěvky: 2
Registrován: 28.08.2017, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, mě čeština od pana Bílka nejde nainstalovat na PD15 ULTIMATE verze 2820 tj.poslední.
Koupil jsem to ze stránek Cyberling. Píše mi to nejde nainstalovat -neznámá verze.Mám to na Windows 7 HOME 64bit.
Pan Bílek píše že překlad dělal na Windows 10 a že nezaručuje že to bude fungovat na Vistě nebo 7ce.
Předchozí verze které mám tj. PD9,11,13 mě chodí čeština od pana Bílka bez problému.
Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za odpoveď. Milan
Eva
Příspěvky: 2
Registrován: 28.08.2017, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,tak jsem celý disk smazal s Windows 7 a nainstaloval program PD 15 znova na čistý disk.
Potom už čeština od pana Bílka šla nainstalovat bez problému. Předchozí verze PD 9,11,13 jsem už neinstaloval.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tak jsem nainstaloval také PowerDirector 15.0.2820 na Win 10 a čeština šla pro tuto v.nainstalovat bez problémů a je funkční.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Upozornění (snad) pro všechny zájemce o češtinu ze stránky:
https://cestiny.idnes.cz/powerdirector- ... oftware_bw
Tyto jsou psány ve Win x64, tedy - pro Windows x64 a ne pro x32(x86) !
Takže čeština jde nainstalovat jen na Power Director, který je na PC s Win x64 !!!
Nainstaloval jsem zkusmo na rezervní HDD Win7 x64 a normálně šel PD 15 Ultimate počeštit bez problému.
Bohužel free v.15 Ultimate z DVD Chip - přestože ji Chip nabízí jako "Plná verze" - je mocně ořezaná (co do funkcí).
Raději koupil verzi "Extra" za 1270 Kč a ta už je perfektní a srovnatelná s Pinnacle Studiem (15).
Ta už ale bohužel počeštit ničím nejde.

Mějte se ...
Slatored

P.S. Možná se mýlím, ale jsem jen blbý amatér a píši jen mou zkušenost.
Jo a prozradil mi to i sám překladatel těch všech češtin do PowerDirectoru.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host