Cyberlink Power Director 12

jameson

prosím o pomoc, u verze 12.02420.0 nejde mi stáhnout video z kam. do programu neustále hlásí chyba v knihovně,vadný formát videa,přitom na pozadí ve windous player okamžitě běží, ve verzi 2109 stahuje normálně, ve verzi 9 stahuje normálne ale tady jsem v koncích. procesor i3, nvidia G....děkuji za jakékoli info.....
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Skúste nainštalovať najnovši patch 2726 http://www.cyberlink.com/support/powerd ... en_EU.html a skúste to znova.Ak by to nepomohlo,dajte súbor na uloz.to a vyskúšam to ja.
Rudo Zajíček
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2013, 08:43
Kontaktovat uživatele:

Aj ja chcem poprosiť o pomoc - budem veľmi stručný .

Kto mi poradi, ako postupovat v Power Directore 12 Ultimate pri editacii v MultiCam Designere ?
Ak aj urobim zosznchronizovane video v MultiCame, zeditujem ho na casovej osi, tak sa mi
to potom v MultiCame znovu vrati do pôvodného stavu .
Ak video najprv zeditujem a ulozim ako projekt, neviem ho dostat do MultiCamu .
Niekde robim chybu, len neviem kde. Anglictinu bohuzial neovladam a vo verzii 12 je napoveda
aj po instalacii cestiny od p. Rostislava Bílka iba v anglictine .
Poradi mi prosim niekto jednotlive kroky a jednotlive operacie ?
Ďakujem veľmi pekne.
Rudo Zajíček
Rudo Zajíček
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2013, 08:43
Kontaktovat uživatele:

Ešte uvádzam kontakt : Rudo Zajíček, rudo@zaex.sk .
Ďakujem
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

nemám moc skúseností z Multicamom,raz som ho skúšal...ale...nerozumiem moc vašej otázke,ale skúsim poradiť...do Multicamu možete načítať video buď z pevného disku,alebo z knihovni medií.Nedá sa načítať video z časovej osi.Čiže keď video upravíte v časovej osi,nemožete ho načítať do Multicamu.Treba to robiť tak,že si do Multicamu načítate videa /či už z pevného disku,alebo z knihovni medií/ ktoré potrebujete,zostriháte /zosynchronizujete/ ako potrebujete,uložíte a potom keď ho budete mať už v časovej osi,tak si ho dorobíte ako potrebujete /efekty,titulky atď.../ takto upravené video už nedostanete do Multicamu!To by mala byť odpoveď na váš problém:)
Rudo Zajíček
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2013, 08:43
Kontaktovat uživatele:

Pre nh ... ďakujem za radu, skúšal som to teda s Multicamom v CyberLinku, je to trošku komplikovanejšie, ale s výsledkom som spokojný. Ešte raz ďakujem . Rudo Zajíček
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

nie je zač...všetko čo je nové sa zdá komlikované:) keď sa to človek naučí,tak sa to zdá zrazu jednoduché :) skúste si ešte pozreť tento tutorál,aj keď je v angličtine dá sa z neho niečo naučiť.Videá sa tam dajú zosynchronizovať buď podľa audia,alebo timecodes,alebo mauálne...a po spustení nahrávania si prepínate pohľad z kamery z ktorej potrebujete.
Jensi

DObrý den. Nemáte někdo možnost poskytnout odkaz na funkční PD 12 Ultimate ? Za pomoc děkuji - má verze 12 nemá formát AVCHD (zřejmě deluxe)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím podívejte se na ulozto.cz a jistě něco najdete.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

MLP (moje lepší 1/2) dostala od dětí dárek- ASUS Transformer Book;, s Win 8,1; vcelku slušnou kombinaci tabletu, NTB a čtečky. V základním vybavení je i ořezaná varianta apps ASUS Power Director. Přivítám jakoukoliv zkušenost- i na @: bbsenior@klikni.cz
Díky a všem střihačům-amatérům přehršle povedených klipů v r. 2015 !


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 20:21
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host