Cyberlink Power Director 12

Pali55

Nový Cyberlink Power Director 12 je perfektný ako všetky Powerdirector-y pred ním.Mam Powerdirector 12 Ultra.
Strih v realnom čase.Žiadne prepočítavanie - všetko ide svižne.(Intel Core i5) Maximálna spokojonsť.
Bol sice na zaciatku keď vyšla 12-ka menší problém (vyskakoval - error "PDR12.EXE Has Stopped Working" ) ale behom týždňa
ho Cyberlink vyriešil.Na ich stránke je už opravný update:
Update
Updates PowerDirector 12 to build 2109
Len ma trochu sklamalo že v 11 - ke bola cestina oficialne.Myslel som že tak bude aj v 12-ke ale nebola.
Ale naštastie to vyriešil p.Rostislav Bílek.
Čeština do PD12
Je to síce do trial verzie ale funguje aj v platenej.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,jak je to u této 12 s multilicencí jde to nainstalovat na více PC? a popřípadě za kolik.
nh

ja som zakúpil jednu licenciu a funguje mi na dvoch pc:) čo sa týka tej češtiny,tak na cyberlink fóre som sa dočítal,že češtinu dodatočne vložia až po
zvýšenom dopyte na našom trhu,tak ako aj ostatné jazyky.Rovnako to urobili aj pri verzii11 http://forum.cyberlink.com/forum/posts/ ... 290CE64566
Nová v.12 je výborná,pridaný multicam-funguje dobre,možnosť detailnejšieho nastavenia prechodov,nové efekty,možnosť kopírovania a vkladania nastavení pre klúčový snímok,nový Theme designer a kopu dalšieho...v tejto triede je to určite podľa mňa najlepší soft,vlastním verziu12 director suite,prevláda u mňa spokojnosť:)
jano101
Příspěvky: 13
Registrován: 30.12.2011, 16:03
Kontaktovat uživatele:

ja by som sa opýtal ako je to zo svižnostou programu ? oproti ver.11

ja som si tiež obľúbil PD ale veľmi mi vadí že je to také neohrabané seká sa to niekedy poprípade nepresné ale o tom som už písal

jedine že by môj PC bol slabí má 2 -3 roky ale to mi je divné 4jadro X4 955 procak 8GB RAM solidná grafika tak nevím....:(...
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

čo myslíš pod pojmom nepresné..ak myslíš niekedy trošku spozdenú reakciu na úkony ktroré vykonávaš,tak tam ani velká zmena nenastala.Teda nemožem to objektívne ešte posúdiť,lebo na compe/4jadro i-7,16GB RAM/, nemám ešte nainštalovanú verziu12,mám ju zatial len v notebooku a tam mi to pripadá rovnaké.Učím sa strihať teraz na sony vegas pro12 a tam tie reakcie programu sú omnoho lepšie,podobne to bolo aj na premiere.Obidve som skúšal na notebooku.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím díky za odpověď a ještě se zeptám k té 12 jsou nějaká doplňková CD/DVD/ s efekty a pod. a nebo je to všechno zabudované do hlavního programu na jednom CD?Je v triálu nějaké omezení pokud jsi nejprve zkoušel.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

neviem ako to je s DVD,ja som si zakúpil "download version" a tam som sťahoval viacero súborov,efekty boli zabudované do programu,teda tie priamo "cyberlinkácke". NewBlue efekty boli v ďalšom súbore zvlášť ako aj bonus balíčky/rozne šablóny pre theme designer atď/,tie som tiež zvlášť inštaloval.To hovorím o verzii ultimate.Tu máš porovnanie produktov kde čo je http://www.cyberlink.com/products/power ... en_EU.html Čo sa týka trialu,tak ja som skúšal len PD11 a tam myslím,že neboli zahrnuté všetky efekty,nepamatám si presne.PD12 trial som neskúšal,lebo som hneď kupoval:) Ak by si sa rozhodol pre kúpu,tak nekupuj priamo z ich stránky,z čiech sa dá kúpiť lacnejšie:)
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Díky.
dedula

Dobrý den, dlouhodobě používám cyberlink power director. Začal jsem na v.7. Vloni jsem dělal v ve verzi ultra 10, jelo to na W XP. Říkal jsem si, udělám si radost, koupím nové železo (i-5 W7 64), a koupím cyberlink PD 11. A narazil jsem. Na všech verzích do 10 to jelo při náhledu bez problémů, střih jako víno, jen déle pak trvalo závěrečné renderování. Ve verzi 11, jakmile dám videosoubor na osu, tak to furt renderuje. Zkoušel jsem všechno vypnout, a nepomohlo to. Práce prostě naprd. Dělalo mi to stejně tak ve Vegasu9, tak jsem od něho odešel. Teď se bojím si pořídit PD12, aby to nebylo stejný. Díky za odpověď.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Mám verziu 11 aj 12 a nič podobné ako popisujete mi nerobí.Žiadny render po vložení videosubora do timeline,ani v pc an v notebooku.Ako sa vám ten render prejavuje?Čo to konkrétne robí?
Máte originál soft?
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host