Další zkušenosti s PD11-64bit.

Odpovědět
Milan

Rád čtu příspěvky na tomto foru a vidím že o PD11 se moc nepíše.Čím to je ? Asi proto že program chodí spolehlivě a není co řešit!
Postupně jsem měl všechny verze Pinacle a byl jsem spokojen ale PD 11 je spolehlivější rychlejší a po roce používání žádné zničené
BD disky což se mi občas v pinacle stávalo. 11 je už v češtině, žádný překlad a jsem z toho nadšen.Doporučuji vyzkoušet .
nh

Súhlasím s názorom Milana.Aj ja som strihal s Pinnacle,potom som skúšal v tejto triede corel,movie studio,premiere elements až som nakoniec skončil u PowerDirector.
Určite bol tento program najrýchlejší a najmenej zaťažujúci pre moj pc.A mimochodom...už vyšla 12-tka,sa teším :) http://de.cyberlink.com/products/direct ... de_DE.html
Oldřich

Jsem začátečník s PowerDirector, ve 12stce čeština není, dalo by se začít studovat na češtině z jedenáctky? Existuje k tomu nějaký manuálek? Díky za radu.
Milan

Čeština existuje na Power Director češtiny-iDnes.
Stáhnout nainstalovat je to na Trial verze 12.0.2028.1
Plně funční na všechny 12ky.
Jensi

Ať žije Power Director 11. Musím říci, že oproti 9 je to mnohem jiný rendering a práce !!! Pinnacle už nikdy.........ani žádný AVID....
Jensi

Dobrý den. Jak je prosím možné znovu ZPROVOZNIT program - skončila trial verze - mám jich několik 11, 12 - už nejde nic spustit - licence je neplatná - stahoval s ulozto - použil jsem pokročilou odistalaci - hloubkový scan registrů IOBIT Uniistaler a stejně nic ! Nebudu muset dělat nový OS ? Děkuji za rady
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Nemáte zakoupen original se seriovým číslem!


Naposledy oživil Anonymous v 09.01.2021, 16:48
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host