Pinnacle 15?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Fidak888

Nevíte, čím by mohlo být, že mi Pinnacle alokuje pořád tvrdošíjně maximálně jen 1 GB RAM? Mám přitom 3 GB, Win XP, stroj maká jako blázen, ale že by si vzal větší porci paměti, to ne...
kamera11

Já měl tento problém u PS 11. Po vydání opravného balíčku, to přestalo. Podivuje mne, že se to znova vyskytuje(!?). Možná by stálo za úvahu PS vymazat a nahrát z DVD znovu. Jinak se tato vada vyskytovala u nelegálního programu. Určitě bych Vám doporučoval se obrátit na zastoupení PS v ČR, kde je garantována odborná pomoc.
http://www.exac.cz/phpmyfaq/
kamera11

pro pana :Autor: Rasťo
Předešlý příspěvek jsem zapoměl adresovat ....omlouvám se!
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jsem objevil jeden starý projekt v archivu,můžete bádat jak na to:-)
http://www.youtube.com/user/steviezah?f ... eu8kZemUkc
Capka

Když stahnu film do Pinacle studia,který chci opravit,tak je ve zmenšené podobě to znamená,že na obrazovce má kolem černé pásy.Prosím o radu kde jr třeba něco nastavit.
Děkuji
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nastavení - Preference projektu - Formát projektu - Pro nové projekty použít formát. Tam zadat parametry vstupního videa a potom ho natáhnout do Timeline (časové osy) a obraz by měl mít parametry shodné s originálním videem. POZOR! Video již natažené do časové osy s prvotním špatným nastavením nelze opravit. Je třeba projekt uložit znovu pod jiným názvem nebo nejprve ten původní smazat. Soubor - odstranit projekt. Nesmí být v té chvíli otevřen, jinak smazat nepůjde. Prosté a jednoduché. Mimochodem, je to i v českém návodu v PS aplikaci samotné.
Lucie

Zdravim!
Jde o drobnost, zrovna zjištuji ... Každé video, úsek si ukládám do jednotlivých souborů, jak tedy potom spojím všechny dohrmady? jde to?
Díky za odpověď.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nejsem si jistý zda jsem Vás dobře pochopil. Každý video soubor složený z mnoha klipů (DV kamera) jde vložit do časové osy za sebou. Stejné je to i při vkládání jednotlivých klipů z HD kamer, které ukládají jednotlivé záběry zvlášť. Řadí se prostě přetahováním z knihovny, která video soubory obsahuje za sebou nebo se označí všechny a přetáhnou najednou do časové osy (timeline). Potom už je editujete dle potřeby a chuti. Trimování (ořezávání), vkládání titulků a efektů dle libosti.
spando

mne v projekte pinnacle 15 koceckuje obraz je nekvalitny , video je v standardnej kvalite, robi to aj z fotkami, ked kliknem na fotku na obrazovke pinnacle sa mi obiavi rozkoceckovana. Cim to je? Piste na 1spando1@azet.sk
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Váš projekt je pravděpodobně 720x576 PAL jak píšete.
Zkuste proto jít do Nastavení,Preference videa a zvuku.Tam dejte volbu Použít tento kodek k renderování na pozadí a zvolte MPEG-2:Nejlepší pro náhled nebo MPEG-2 vhodné pro výstup na disk a nechte nastavení tak.

Dále můžete použít volbu Zapnout náhled při plném rozlišení.Ale důrazně upozorňuji:
Tuto volbu použijte na skutečně pořádném počítači,jinak nenadávejte,že se Vám zhoršila a zpomalila práce a že jsem Vám blbě poradil.
I když u SD videa by se Vám nějaké zpomalení nebo zhoršení editace s plným náhledem nemělo negativně projevit.

Nakonec si nechávám možnost,že Vaše grafická karta není ATI(AMD),ale jiná a v tom případě si moc nepomůžete,leda zkusit nejnovější ovladače.Bohužel můj vlastní trapný přehmat díky mé rozežranosti se dvěma monitory zapříčinil výměnu ATI 6850 za Nvidia GTX 460 GE a dnes tohoto kroku lituji.Měl jsem obrečet jeden monitor a koupit nový,protože ATI v segmentu od 3000 do 4000,-Kč nedělá žádnou kartu se dvěma výstupy DVI-I.Vždy je to minimálně 1x DVI-I,1xDVI-D a HDMI.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host