Pinnacle 15?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
evik

Trochu to opravím, hotové a sestřihané video pouštím přes hdmi kabel z notebooku do TV :-)
Rasťo

poprosím o radu,mám problém na Pinnacle 15 po vyrenderovaní projektu DVD na nosič,pri prehraní projektu vo formáte DVD sa mi stišuje zvuk počas efektov na nulu,ale iba na niektorých úsekoch
pri kontrole na PC je všetko OK ale výsledok na DVD už nie ,nevie mi niekto poradiť čo je zle
ďakujem za radu a info
evik

Bohužel asi Vám může poradit jedině někdo, kdo se s tímto problémem sám potýkal :-(
MartasKP

A kontrolujes vysledny video nebo jen projekt ve strizne?
Rasťo

kontolujem aj výsledné video na prehrávači DVD- tam je to stišovanie markantné ale
projekt v strižni nejavý žiadne známky stišovania v daných úsekoch...až následne po vyrenderovaní a napálení na nosič vo formáte DVD v najväčšej kvalite je problém po prehratí na prehrávači ,takže tak...ďakujem za info
MartasKP

Tim DVD prehravacem myslis prehravac v PC nebo stolni? Jde mi o to,jestli palis DVD primo z timeline nebo exportujes video na HDD a pak pais na placku.
Soude z tveho prispevku je mozna problem renderingu. Co to znamena "napálení na nosič vo formáte DVD v najväčšej kvalite" ?
Rasťo

DVD prehrávačom myslím stolný prehrávač,ale aj v PC prehrávači po vyrenderovaní projektu
obsah dvdčka na niektorých miestach vykazuje markatné stišovanie úsekov presne počas efektov-prelínačiek....,ale iba na niektorých miestach sa to stišuje na nula,keď prelínačka prejde tak záznam má už zvuk ako treba...

po napalený na nosič znamená napálenie projektu na prázdne DVD v najväčšej kvalite
ja po česky rozumiem ale po slovensky je to asi ťažšie však...:-))))
MartasKP

Ja po slovensky romiem velmi dobre.
V tomto momente je ten tvuj presne definovany pojem "nejvyssi kvalita" asi irelevantni,kdyz je problem v nastaveni strizny,s cimz nepomuzu,protoze v PS nestriham uz radu let.
Nicmene mozna,ze by ten problem mohl byt i v te tve "nejvyssi kvalite",spis ale v te strizne.
Rasťo

...nevadí aj tak ďakujem,nejak teraz ja nerozumiem :-))) aká strižňa,PS je program na úpravu videa ja nemám strižňu,ak strižňou myslíš Pinnacle studio ako program v PC tak to áno , potom žiadne nastavenia som nemenil iba pri vyrenderovaní projektu sú rôzne formáty na uloženie projektu a to napr. DVD ,Bluray atď
a tiež si vyberáš kvalitu napr.automatická alebo najväčšia atď...

ďakujem
MartasKP

Ja zapomel,ze se pouzivaji HW akceleratory,kterym se rika strizna. Ja myslel ale SW.
Co se vystupu tyce,tak vysledne video ma nejake parametry (jak uz jsem uvedl,nepouzivam PS delsi dobu a tak ani neznam jeho setup) a pokud tedy nastavis to nej nej,muze to byt to nej nej mysleno nejhorsi. Zajimaly me konkretni A/V parametry na vystupu.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host