Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
JitkaK

Dobrý den,
Mám Pinnacle 15, vytvořila jsem si kapitoly. Když dám náhled DVD, tak poklikáním na určitou kapitolu v menu, začne film tou kapitolou. Když vypálím na DVD, také vše funguje. Já ale ukládám do M-PEG4, rozlišení 720, takže film je pak v MP4. Menu mně ale nefunguje. Čím je to prosím? Děkuji za info.
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

DVD je DVD nelze jej jinak ukládat než jako DVD soubor VIDEO TS, který obsahuje všechny potřebné soubory pro přehrávání.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro Jirka M 11. 01. 2018 14:35(tu) .
JitkaK

Děkuji za info. Jak ten projekt, v kterém jsou nastavené kapitoly, mám exportovat do souboru MPEG-4, tak aby fungovalo menu-kapitoly.
Díky.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

..............a to Vám v Pinnacle 15 jde ukládat do MP4? Tedy ono to šlo, ale Pinnacle se tomu dost nechtělo, byly s tím problémy... proto mnozí přešli na Pinnacle ...dnes "Pinnacle Studio 21.2.0 patch". Nebo přejít na jiný editor, např Adobe Premiere Elements (v češtině...), nebo zde na "naší" webové tabulce (stránce) vidíte možné varianty... Něco jako "kapitoly" (z dřívějšího menu DVD...) řeším tím, že zkraje videa (nebo na konci videa) dám jako do titulků minutovou stopáž jako by těch míst, kde by byla možná nová kapitola. Je to pomocník k vyhledávání....:)
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

Pokud chci využít nastavené kapitoly a menu, nemohu exportovat do žádného souboru. Musím zvolit pouze export DISK. Mohu si vybrat DVD, AVCHD, disk Blu-ray.
Pokud chci exportovat do souboru a mít kapitoly oddělené, pak je jediná možnost exportovat každou kapitolu samostatně. V přehrávači se budou přehrávat postupně. Když si vypnu zobrazování informací, není to vůbec rušivé.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host