Program Importer přestal pracovat (Studio15)

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
po spuštění Studia 15 se mi nakrátko objeví hlášení: "Program Importer přestal pracovat".
To jako nebudu moci jenom nahrávat filmy z kamery (to mi totiž nejde), protože import video-souborů z PC mi jde normálně.
Z kamery už nenahrávám, tak to by mi nevadilo, ale není toho víc?
Nevěděl by pls někdo proč a co s tím?
Díky předem za odpo. jj
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Stejná chyba se mi začala jednu dobu projevovat u 14ky. Nepodařilo se to vyřešit (přeinstalace studia, odebrání posledních aktualizací, bod obnovení, ...), pomohla až nová instalace systému.
Nefungovat bude pouze ten import z externích zařízení do Studia (kamery, převodníky). Jinak studio fungovalo bez problémů.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Díky za odpo.
Nepomohla ani přeinstalace.
Naštěstí z kamery už neimportuji - v nouzi to teď dělám přes "CyberLink Power Director".
Ještě jednou dík !
slatored
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

Pokud máš org. verzi, chceš nahrávat (importovat) z kamery, tak je v nápovědě Pinnacle vše dosti podrobně popsáno. Připojení kamery musí být dle návodu. Jinak ji program ani nevidí a stahování se nezdaří. Já u Pinnacle tento problém nemám, ale přesto je pro mne lepší stahovat všechny soubory do proto vytvořené samostatné složky v PC. Např. pojmenované "stažené org. soubory videa". Hned si udělám kopii těchto souborů a s těmi budu pracovat. Na orginální soubory nešahám (lepší je mít i na jiném disku nežli "C" ). Výhoda je v tom, že si jednotlivé soubory můžeš libovolně přehrávat, podívat se na ně jak vypadají (po stažení). Pokud to stáhneš přímo na TIMELINE a potom jsou problémy, řešíš další probolém, jestli je to k vůli Pinnace nebo je přímo už poškozen org. soubor (bývají i problémy se zvukem...). No a postup vkládání videosouborů na TIMELINE je podobný, jako vkládání fotek...
http://pinnaclestudio.helpmax.net/cs/nahravani-videa/
http://www.grafika.cz/rubriky/software/ ... i-138359cz
Jirka

Zdravím, tento problém se mi objevoval u verze 15, když jsem v AVG PC TuneUp přepnul na "Turbo". Po přechodu na "Standardní režim" bez problému.
Viktor

Jirko, prosím ťa kde nájdem to AVG PC TuneUp - najprv skúsim toto - reinštalovať systém by dlho trvalo. Díky za rýchlu odpoveď. Viktor.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host