AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

Zdravim vsechny...Zajimalo by me, jestli se tu nekdo zabyva i strihem v Liquidu. Treba by se mohlo zalozit i nove forum. Co vy na to ?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To už je trochu jiná kategorie střihových programů pro trochu jinou kategorii uživatelů. Tady je to o tom "amatérském domácím střihu" ;) .
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

To jo, ale jak je videt s ohlasu ve foru o verzi 10, tak tudy cesta ke spokojenemu strihu zrejme nepovede a ja v ni rozhodne nebudu riskovat svoje nervy. A u verze 9 porad zustat nemohu. No skoda, ze to nikdo nechce zkusit.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkusit se to klidně dá, ale na zkoušení tam máš myslím jen 30 dnů. A kupovat si to asi nikdo z nás nebude.
Já asi ještě zkusím PS 10. Jinak bych přemýšlel mezi Premiere Elements nebo odlehčenou verzí Vegasu.

Kdybych stříhal natolik profesionálně, aby se mi to vyplatilo, tak bych samozřejmě pořídil jiný software :).
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

Pouzivam program "Acronis True Image" pro zalohu a obnovu HDD. A tech 30 dnu se necha lehce prodlouzit. Chtel jsem jenom vedet, jestli je tu nekdo, kdo uz tento program vyzkousel a muze i tak trochu poradit.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To je taky fakt. Zkusit jsem ho chtěl, ale zatím nebyl čas. Teď budu asi 14 pryč, ale pak se na něj mrknu a dám vědět. Případně pokud by se přidali i další, tak by nebyl problém založit nové fórum (ale zatím to nechme tady).
Kalimero

Zdravím všechny. Zháním češtinu do AL 7. Nevíte o něčem? Dík.
Kalimero

Zdravím všechny. Chci se zeptat, zda někdo nemá češtinu do AVID Liquid 7. Dík.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

TO rejmi: Skusal som aj Liquid, ale je to dost narocne na zelezo. Viaceri co poznam robia vo Vegase, ale mne ten soft nesadol. Pokial chces nieco robit na profi urovni a oficialne islo by to cestou Adobe. Je tam vsak financna narocnost. cca 130.000 SK
Strih: Premiere
Audio: Audition
Efekty: After
Mastering: Encore
radúz

Paráda. Řeknu manželce a dětem, že ode mě neuvidí minimálně 1/2 roku ani korunu, ale pak jim ukážu hezký video z dovolený. Hoši, hoši. Co se tu ještě nedozvím.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host