Rozšířené vyhledávání

Vyčistění videa

Autor hdplot 
Vyčistění videa
16. 03. 2012 18:47
Provádím digitalizaci starých záznamů z kazet VHS. Je mi jasné, že Full HD z toho neudělám smiling smiley, ale přesto - existuje nějaký postup nebo plugin, který by se dal aplikovat na celé video a posunulo by to kvalitu nahoru? Napadá mě třeba "doostřit + něco + něco ...". V žádném případě ale nechci postupovat záběr po záběru a podle různých vad aplikovat různé filtry - je toho asi 25 hodin videa a nechci na tom strávit mládí. Nejde mi o 100% kvalitu, ale o maximální možný výsledek s minimální námahou. K dispozici mám Pinnacle 10 a 15 nebo jsem ochoten nainstalovat nějaký solo program, pokud existuje.

Díky za rady
Re: Vyčistění videa
16. 03. 2012 21:13
Na čištění videa byl pro Pinnacle plugin, který se jmenoval Neat video.Zkuste se informovat tady:
[www.neatvideo.com]
Zde máte odkaz pro rychlou informaci co by měl umět.
[www.neatvideo.com]Upraveno 1krát. Naposledy upravil steviezah (16. 03. 2012 21:15).
Re: Vyčistění videa
17. 03. 2012 13:32
Zdravím,já pokud si ještě vzpomínám,tak jsem dělal také digitalizaci z VHS,kde jsem měl uložené záznamy z 8mm kamery a to pomocí CyberLink Power Director 7,který byl přidán k hardware na grabování VHS a pod. na USB a tento soft měl možnost nagrabování do různých formátů a ještě navíc byla možnost nastavení základních údajů
jako kontrast,jas atd.takže již při té prvotní digitalizaci byla možnost kompletně ovlivnit kvalitu VHS.Muselo se trochu polaborovat a pak jsem již nemusel v hlavním střih.softu nic nastavovat.Možná,že vyšší verze tohoto programu budou umět ještě o mnoho více.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: