Rozšířené vyhledávání

jak vlastně instalovat pluginy

Autor rejža 
rejža
jak vlastně instalovat pluginy
04. 03. 2008 11:14
Jaký je vlastně správný postup instalace pluginů do Pinnacle Studia?
Díky za odpověď
Re: jak vlastně instalovat pluginy
04. 03. 2008 11:42
Některé balíčky mají instalátor, takže jeto bez problémů (např. JPs Software).
A ty ostatní co nemají instalátor se "instalují" tak že adresář s pluginem (obsahuje soubor .fex, většinou i soubor .xml a někdy i další) překopíruješ do C:\Program Files\Pinnacle\Studio x\Plugins\RTFx\ a po dalším spuštění Studia se dají používat (zobrazí se ve vlastní nabídce pluginech).
rejža
Re: jak vlastně instalovat pluginy
04. 03. 2008 13:22
Takže jestli tomu správně rozumím, tak provedu normální instalaci - setup kamkoliv a následně již uvidím plugin v nabídce Studia?
Re: jak vlastně instalovat pluginy
07. 03. 2008 20:09
Ano, přesně tak.
Asi jsem na něco zapomněl, když do pinn.12 nainstaluji a to i přes instalátor na př.Mercalli, Adorage filter.Heroglyph atd na všech se mi objeví zámek /logo Pinnacle/ a nemohu se ho zbavit. Podotýkám, že před přeinstalováním do jiného PC mě vše fungovalo normálně. Moc děkuji za radu.
Nainstaloval jsem pligin Perspective transformations do Photofiltre studioX podle návodu a nechce se mi objevit v postraní liště pluginů jako ostatní pluginy které normálně fungují.
V čem je chyba.
Dobrý den,jsem laik a chtěl bych se zeptat kde mohu v studiu 14 otevřít avizované "(zobrazí se ve vlastní nabídce pluginech)" nemohu to stále najít ? Moc děkuji za radu - již jsem bezradný.
rejža napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jaký je vlastně správný postup instalace
> pluginů do Pinnacle Studia?
> Díky za odpověď
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: