Rozšířené vyhledávání

ProDRENALIN - odstranenie efektu rybie oko a stabilizácia-zadarmo

Autor Pali55 
ProDRENALIN - odstranenie efektu rybie oko a stabilizácia-zadarmo
05. 04. 2015 11:30
Dnes zadarmo výborný doplnok pre prácu s videom - ProDRENALIN od fi. proDAD

Automatické odstránenie efektu rybie oko z videa alebo fotografii vyfotených objektivom rybie oko - s ohniskom 8mm , Go Hero a podobných - Niekedy efekt rybieho oka je žiaduci, ale niekedy budete chcieť aby fotografia bola bez skreslenia .

Stabilizácia - ProDAD je video stabilizátor, zlatý štandard v post-procese stabilizácia obrazu je súčasťou ProDRENALIN a to je plne automatizované!

Sharewareonsale

Stahovať môžte do zajtra 6.4.2015 - 8.00

proDaD - Prodrenalin stránka

------------------------------------

Samozrejme úpravu videa natočeného s objektívom Fish Eye zvládne aj MAGIX Movie Edit Pro 2015 Plus

Ukážka:

video: [www.youtube.com]

Samyang 7.5 a fotoaparát Panasonic G6

Upraveno 5krát. Naposledy upravil Pali55 (05. 04. 2015 14:06).
Re: ProDRENALIN - odstranenie efektu rybie oko a stabilizácia-zadarmo
06. 04. 2015 17:46
Stáhl jsem, stabilizace je rychlá- odhaduji rychlejší,než plugin Mercalli v Corelu VS. Doporučuji pro majitele "slabších mašin", jde nastavit i zákl. barev, zkouším jako "předpřípravu pro "nasázení klipů do Corelu. Bohužel, nepodařilo se mi i po registraci otevřít aktivační key, demoverze zpracovává jenom klipy do 10 sec.V zásadě to u Corelu obejít lze ( nastavit v něm rychlost klipu do 10 vt) a pak opět upravit na vlastní čas. Palli, díky - bbsenior@klikni.cz
07. 04. 2015 08:53
Nie je problem.Pre ziskanie ser.cisla je potrebne sa zaregistrovat na stranke Pro Dad.
Potom pride mailom ser.cislo..
Ak sa nepodari skusit poregistracii nainstalovat progr.znova.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pali55 (07. 04. 2015 08:55).
07. 04. 2015 10:23
Dík, vše, až na přeinstalaci jsem zkusil podle několika návodů, vždy jsem měl podle nich prázdné okénko v dom. stránce- sekce produkty, kde by se mělo zobrazit aktivační číslo- nic. Zkusím ještě přeinstalaci, vč. vyčištění registrů. Zatím absolutní spokojenost, právě sedím u PC a na př.po základní stabilizaci v Corelu (proDAD Mercalli) dokáže klip ještě " zklidnit".Přes to, demo verze bere jen 10 sec.- a to u 95% klipů stačí. Řídím se na př. podle TV- a ve zpravodajství většina záběrů tento čas nepřesáhne. Dík za reakci. bbsenior.JK
Autor:

Váš email:

Předmět:

Příspěvek: