Rozšířené vyhledávání

Pinnacle 21

Autor sotas 
Re: Pinnacle 21
25. 07. 2019 06:57
Základní délky vložených obrázků a stejně tak titulků a přechodů se nastavují v nastavení - ovládací panel - nastavení projektu .
28. 07. 2019 07:49
Nemyslel jsem délky titulků a přechodů, ale např nějak označit 10 klipů a do všech 10 dát stejný přechod a to najednou, ne, abych musel zvlášť vkládat do všech 10.
Díky.
01. 08. 2019 11:59
Dobrý den. Označte si klipy do kterých chcete přechod vložit.(Podržte klávesu Ctrl + levé tlačítko myši.) Potom klikněte pravým tlačítkem myši na jeden označený klip. Zobrazí se nabídka zvolíte "Přechod Do" nebo "Přechod Z". Přidat/nahradit položku a vyberete přechod který chcete. Viz přiložený .jpg. Přechod se vloží do všech označených klipů.

18. 08. 2019 08:15
Díky za odpověď. Asi jsem opravdu na hlavu, ale mám notebook a ať dělám co dělám, ty klipy neoznačím. Myš nemám. Nemůžu přijít na to čím a jak klipy označit.
?????????
Tak už jsme na to přišel. Já pořád myslel že se to musí přetáhnout jako při kopírování třeba textu a ono je to tak že musím podržet Ctrl a ťuknutím na další a další klip označit. Takže ťuknutím, ne tažením.
------------------------------------------------------------
A když už jsme u toho jak by šlo zkopírovat do více klipů najednou třeba ztlumení viz obrázek? Předem děkuji za odpověď.

Upraveno 3krát. Naposledy upravil fiepin (24. 08. 2019 22:25).
Autor:

Váš email:

Předmět:

Příspěvek: