Rozšířené vyhledávání

Video ze dvou kamer - způsob práce, náhled

Autor bugr 
Re: Video ze dvou kamer - způsob práce, náhled
02. 01. 2018 12:58
se mi to ukotví o patro níž , hm, si říkám jestli to není nějakej bug.
02. 01. 2018 16:21
Jestli to nejde. Jděte do View - Window Layouts - Default Layout. Nebo Alt+D a D. Okna se Vám srovnají do původního nastavení. Až si je uzpůsobíte dle svého, doporučuji na stejném místě pod vlastním popiskem uložit na stejném místě. Určitě to půjde. :-)
02. 01. 2018 21:24
dík, už je tam, nebudu se do toho hrabat, ať žije default spinning smiley sticking its tongue out
03. 05. 2020 12:09
omlouvám se ale jsem stará hlava. Zapomněl jsem jak dělat ten vícekamerový střih ne tím jejich originálním způsobem. Prostě polopaticky jak rozdělím obrazovku s tím, že mi zůstanou klipy na ose pěkně pod sebou.

Jinak je naprosto supr to tlačítko Automatic Write (touch) tím se multikamerový střih dělá naprosto ideálně.
04. 05. 2020 09:05
Ani nevím, zda jsem někdy dělal střih z více kamer, jak je to defaultně ve Vegas. Já si dám video ze dvou kamer pod sebe do stop. Potom si každou rozdělím stylem obraz obraz v obraze do dvou oken vedle sebe. spustím přehrávání a dívám se na obě okna najednou. Tak kde přepínám mezi kamerami jednoduše odmazávám ze stopy video vždy v dané stopě nepotřebuji. Tak vzniká to, že nechám v obou stopách jen to, co zamýšlím ponechat. Až dojdu nakonec, jednoduše videa z obou stop, které zbyly uložím do stopy jediné. a je hotovo. Z více kamer to samé, jen více oken stejným způsobem rozdělím do náhledu a postupuji stejným způsobem. Snad je to dost srozumitelné.
Autor:

Váš email:

Předmět:

Příspěvek: