Rozšířené vyhledávání

Export do AVCHD

Autor Boda 
Export do AVCHD
23. 07. 2012 15:30
Zdravím. Již několikatý den se rýpu v Avid Studiu, ale začínám mít dojem, že tento program je nepoužitelný, aspoň zatím. Chci si vyexportovat video v AVCHD, ale u všech variantách je zvuk divný.

1. Když zvolím AVCHD a vyberu nastavaní 1080p tak obraz je OK, zvuková hkadina (hlasitost) je OK, ale zvuk mi přijde takový jako trošku plechový

2. Zvolím AVCHD - dám VLASTNÍ NASTAVENÍ - a u zvuku zvolím Dolby Digital - tak obraz je OK, ale zvuková hladina je slabá .... sotva je zvuk z videa slyšel ....

3. Zvolík AVCHD - dám VLASTNÍ NASTAVENÍ - a u zvuku zvolím PCM - obraz je OK, zvuk jede chvíli OK (hlasitost je OK) ale po vyexportování a vždy na to stejném místě se začne video hlavně zvuk, jako by sekat, jako by PC nestíhalo ..... a pak zvuk zmizí úplně.

Nevíte někdo co by to mohlo způsobovat či, jak to odstranit ? Já už opravdu nevím co s tím .... díkyUpraveno 1krát. Naposledy upravil Boda (23. 07. 2012 15:32).
Re: Export do AVCHD
23. 07. 2012 17:13
avatar
Jednoduchá rada. Avid Studio odinstalovat a minimálně do příští verze na něho úplně zapomenout. Už jsem Vám Chucku psal, dělejte video ve Vegas 11 nebo Edius 6.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: