Rozšířené vyhledávání

Disk menu - problém

Autor TomasML 
Disk menu - problém
07. 07. 2012 00:03
Dobrý den,
potřeboval bych poradit. V Avid studiu jsem vytvářel disk. Disk má hlavní menu a dvě vedlejší. Všechna tlačítka jsou propejena s klipy. Navenek se to tváří jako že je to v pořádku i když jsem si to pustil v simulaci tak to bylo bez problémů a vše fungovalo jak má. Když však vytvořím DVD disk, tak je problém s propojením scén. na prvním vedlejším menu jsou jednotlivé scény přiřazeny ke špatným tlačítkům a na druhém vedlejším menu jsou všechny tlačítka přiřazeny k první scéně. Zkoušel jsem s tím dělat vše možné, ale už si nevím rady jak dál. Jen pro informaci, použil jsem menu disku originál. Je to ten ze zvláštních příležitostí s názvem promoce.

Předem děkuji za radu

Tomáš
Re: Disk menu - problém
08. 07. 2012 11:35
Ahoj,
v editacií zmaš tlačitka a daj si tam vlastné podľa výberu.Nainštaluj si aj hotfixy. Odkaz na hotfixy- [forums.pinnaclesys.com].
Re: Disk menu - problém
10. 07. 2012 23:42
Děkuij za odpověď, ale s těmi tlačítky jsem to již zkoušel. Bohužel se stejným výsledkem. Co se týče těch hotfixů, tak neovládám angličtinu a oficiální fórum je v angličtině.

Přesto děkuji

Tomáš
Re: Disk menu - problém
12. 07. 2012 02:15
A co se tak podívat na přímý odkaz, který tu na foru visí mezi důležitými:
[forum.strihvidea.cz]
Re: Disk menu - problém
12. 07. 2012 23:15
To jsem zkusil, zkusil jsem i doinstalovat ten framework, ale když se dostanu na stránky avidu, tak jsem v koncích, protože neumím anglicky a vůbec nevím co tam píšou. Nerad bych do PC nainstaloval něco, čemu nerozumím. Bohužel jsem ze starší generace, kdy angličtina se na školách neučila a teď už nemám čas se jí učit.

Díky za pochopení.

Tomáš
Re: Disk menu - problém
13. 07. 2012 12:47
Tomáš
Keď máš prehľadač Google Chrome tak Ti to preloží automaticky do SK alebo CZ .To čo Ti radi p.steviezah tak to funguje. Ja som mál ten sami problém,a teraz to ide bez problémov.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: