Rozšířené vyhledávání

Prolinacka mezi klipy s bilym pozadim

Autor Cvrkonn 
Prolinacka mezi klipy s bilym pozadim
22. 10. 2011 14:37
Zdravim, prosim vas delam v Avidu nove a chtel bych se zeptat, jestli jde vytvorit prolinacka a misto cernyho aby mela bile pozadi.Prolinacka je konkretne Zesilit nebo zeslabit. Kdyz ji tam dam a pravym -prechod-editace tak ikona editace je zhasla a nefungje. Diky moc !
Re: Prolinacka mezi klipy s bilym pozadim
22. 10. 2011 21:02
Pokud jsem správně pochopil:
Výraz prolínačka asi nebude ten správný.To co chcete vytvořit a používáte k tomu přechod zesílit zeslabit se anglicky jmenuje Fade IN a Fade Out.Česky bych to nazval pozvolna zesílit,pozvolna zeslabit a to vztaženo k průhlednosti klipu.Vy chcete obojí aby vzniklo z bílého pozadí.
Zkuste toto: Do stopy pod klipem vložte obrázek s bílou výplní o rozměru vašeho videa a tak aby jeho hrana končila současně s klipem pod ním.Obrázek lze velmi jednoduše a rychle vytvořit v Malování.Na klipu podle potřeby uchopte horní roh a potáhněte dle potřeby.
Tím regulujete délku Vašeho přechodu z bíle nebo do bílé.Záleží na tom kde nastavíte ohnutí rohu klipu.

Přikládám obrázky:

Náběh z bílého pozadí do filmu.


Z filmu do bílé.


Z filmu do bílé s přechodem do šedé.


Náběh z šedé do filmu.

Předpokládám, že teď Vás napadlo, že místo bílého obrázku můžete vložit fotosmoking smileyUpraveno 3krát. Naposledy upravil steviezah (23. 10. 2011 00:48).
Re: Prolinacka mezi klipy s bilym pozadim
23. 10. 2011 20:16
Tak tohle me teda nenapadlo :-). Ja jsem odkojeneje Pinnaclem, takze tak :-). Pouzito a presne to co jsem chtel, DIKY MOC !!!!
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: