Rozšířené vyhledávání

Avid Liquid - zle vyrenderované 2D GPU efekty (zelená farba)

Autor Martinez 
Zdravím, mohol by mi niekto poradiť, že prečo sú po vyrenderovaní v Avid Liquid 7.2 niektoré efekty a prelínačky prekryté zelenou farbou? Grafiku používam Nvidia Quadro FX 580. Predtým to nerobilo, začalo to až po novom nainštalovaní Win XP, ovládačov atď. Vďaka.
Re: Avid Liquid - zle vyrenderované 2D GPU efekty (zelená farba)
10. 08. 2014 14:14
avatar
Trofnu si říct, že něco chybí v systému. XPčka dávno nemám. Zkuste prográmek IO Driver Booster v. 1.4. Ten pomůže odhalit zastaralé ovladače. Také bych instaloval nejnovější ovladače grafické karty a Direct X.
Ovladace na grafiku su najnovsie a tiez posledny Directx. Zaujimave, ze aj na domacom PC to robi a neviem si s tym dat rady. Tiez tam mam grafiku od Nvidie. Napr. v praci na starom PC, kde je Ati grafika, tam taky problem nie je, su tam aj rovnake XP-cka.
Re: Avid Liquid - zle vyrenderované 2D GPU efekty (zelená farba)
11. 08. 2014 09:05
avatar
Osobně s tímto programem nedělám. Pokusil jsem se poradit tak nějak obecněji. Když to nepomohlo, napadá mě jen kontaktovat www.exac.cz a tam se poptat. Měli k tomuto programu oficiální podporu, třeba pomohou.
Re: Avid Liquid - zle vyrenderované 2D GPU efekty (zelená farba)
25. 02. 2015 15:34
AvidLiquid byl nádherný nástroj. Pracoval jsem v něm léta. Škoda, že ho AVID zlikvidoval (aby neměl konkurenci pro své-samozřejmě!). Ta chyba, co uvádíš by byla možná právě tou gr. kartou. Já jsem měl vždy gr. karty ATI, s nimi nebyly problémy. Pokud si vzpomínám, není problém nahradit ten efekt 2D GPU podobným 2D CPU.
Na firmu EXEC nespoléhej, už dávno hodila Liquid přes palubu (už tam také žádného skutečného odborníka nemají-mockrát jsem se s nimi přel).
Dnes bych spíše hladal v diskuzích na netu, ovšem ty jsou povětšinou v angličtině.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: