Rozšířené vyhledávání

PIXELA nelze zapsat data na externí disk

Autor Janule 
PIXELA nelze zapsat data na externí disk
31. 01. 2012 15:15
Mám hardisk Verbatim 500Gb a chtěla jsem na něj zapsat video soubory 64 Gb 2000 souborů.Pracuji s PIXELA image mixer a exportovat se mi daří pouze video na PC .Potřebuji to video někde zazálohovat a poté později zeditovat atd..pokud video / mts/ zedituji a uložím /m2ts/ už ho ale nezkopíruji na externí d.Pouze do PC a to ještě opravdu malé soubory. S velkými se mi PC kousne.....není to starý PC ..mám ho asi2 roky...se souborem 1 GB by si měl poradit ...myslím.hot smiley....jak to mám udělat? dá se třeba video překonvertovat do nějakéhojiného formátu a nějak zkomprimovat a pak překopírovat?.................prosím......už jsem z toho na nervy!spinning smiley sticking its tongue out ještě chci dodat, že jsem na ten verbatim externí nemohla dostat ani fotky ...a to výrobce píše, že není potřeba formátovat...po zformátování se mi to podařilo, ale tohle prostě ne a ne. ty video soubory mají asi uložený části na celým PC že? páč mi to píše, že soubor nebo cesta bla bla nenalezen// proto to nejde zkopírovat.díky všem za jakoukoli rafu!!!!!!!!!!!!! Jaňule
Re: PIXELA nelze zapsat data na externí disk
31. 01. 2012 15:42
Svůj externí disk Verbatim zformátuje na NTFS souborový formát. potom by neměl být problém uložit na něj i veliké video soubory. Odhaduji, že teď je naformátován na FAT32. Snad se nemýlím.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Romolus (31. 01. 2012 15:44).
Autor:

Váš email:

Předmět:

Příspěvek: