Rozšířené vyhledávání

Camtasia studio 8

Autor Aminochelat 
Camtasia studio 8
25. 03. 2017 01:38
Ahoj.
Mám problém s videem Camtasii.
Točím na gopro ve formátu mp4 FullHD 60fps a když to dám do programu tak se mi to strašně seká a nejde s tím vůbec pracovat. A přitom by to mělo v pohodě přijmout.
Po konvertování na HD 30fps to jakštak jde, ale tím degrafuji celé to video sad smiley
Jsem v koncích, prosim o radu.
Díky
Re: Camtasia studio 8
26. 03. 2017 03:14
Možná jsem na to přišel.
Když to natočím jen v HD, v tom mužů pracovat, tak na konci si to vyrendruju ve FullHD a to by mělo pak být ok ne?
Omlouvám se, tohle je pro mě spanelska vesnice, jsem.samouk
Re: Camtasia studio 8
26. 03. 2017 14:35
Dost možná budeš mít slabý PC. Vykašli se na Camtasii, stáhni si GoPRO studio (hodně jednoduchý program) nebo složitější free programy Hitfilm express nebo Davinci resolve, jak s nimi pracovat se naučíš pomocí tutoriálů. Případně si kup Premiere Pro nebo Sony Vegas.

Točení do HD a render do Full HD je blbost, točíš v menším rozlišení a exportuješ do vyššího - chybějící rozlišení se tedy musí dopočítat a výsledek nebude dobrý, občas se tohle ale dělá třeba při exportu full hd na youtube (full hd vyrendruješ jako 4K - kvůli vyššíimu bitratu, nahraješ na YT a to full hd pak vypadá líp). Pokud ale chceš koukatelný Full HD, tak ti přeškálování z HD nepomůže.

Pokud bude mít tvoje pc problémy s videem i v těch pokročilejších programech tak máš dvě možnosti - upgradovat hardware na lepší úroveň nebo střihat pomocí proxy souborů (co to je a jak se vytváří ti pomůže strejda google smiling smiley ).
Re: Camtasia studio 8
27. 03. 2017 00:53
Adamr : Děkuji za osvětu, nějak se s tím poperu
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: