Rozšířené vyhledávání

Pinnacle 15?

Autor Romolus 
Pinnacle 15?
24. 11. 2010 10:51
avatar
Snad nejsem sám, kdo netrpělivě očekává příchod nové verze - Pinnacle Studio 15. U předchozích verzí jsme byli zvyklí na každoroční letně podzimní uvedení vždy vyšší verze tohoto oblíbeného i proklínaného software. Je ale konec listopadu a neděje se nic. Buď si dávají vývojáři na čas, aby nehodili na trh opět nedodělek, jako ve verzi 14 a nebo - toho se trochu bojím - nebude již následovat žádná nová verze a zajde na úbytě, jako Liquid Edition, od stejného výrobce. Nicméně chci být zatím optimistou a doufat, že třeba pod vánoční stromeček dostaneme od AVIDu dárek v podobě Pinnacle Studio 15. Já bych od něho očekával na prvním místě x64bit podporu, aby tento editovací software nazaspal úplně dobu a využil bezezbytku potencionál moderních počítačů. Samozřejmostí by měla být zdárná doladěnost a odstranění všech chyb - doufám, alespoň těch nejzásadnějších - aby program pracoval spolehlivě a člověk se s ním nemusel tolik rozčilovat, jako s verzemi předchozími. Uvítám přání a postřehy všech zainteresovaných na tomto fóru.
Re: Pinnacle 15?
24. 11. 2010 11:25
Sleduju to velmi bedlivě,taky jsem při podzimu čekal novou vylepšenou verzi.Ale totéž se týká Corelu,který s Pinnaclem soupeřil kdo s koho.Oba zatím klid,ticho po pěšině.Na stránkách Pinnaclu v press rooomu zatím taky nic.A že by PS potřebovalo vylepšit o tom ani nemusíme diskutovat.Doufejme,že se nedočkáme strohého oznámení o ukončení vývoje.
Re: Pinnacle 15?
26. 11. 2010 08:32
Já bych spíše uvítal, kdyby vyšel nějaký Patch 14.1 (2,3,...), který by opravil ty nejkřiklavější chyby. Nepřipadá mi to moc fér, když si výrobce nechá zaplatit za opravu svých chyb!!!
Připadá mi, že vývojáři tu verzi 14 otestovali pouze na jednoduchých a krátkých projektech, kde se většina chyb vůbec neprojeví. Také mám pocit, že to neotestovali na různých počítačích s různou úrovní hardware!
Trochu mi to připomíná situaci kolem starého programovacího softwaru Visual Basic: Microsoft tehdy vydal první verzi, která stála přes 35000Kč s tím, že je možné vytvářet programy, které poběží na jiných počítačích. Ale, když se takový vytvořený program nainstaloval na čistém novém počítači, tak neběžel, protože mu chyběly knihovny, které Basic zapomněl přidat do instalačního balíčku daného programu. Tuhle chybu opravil Microsoft až ve třetím opravném Patch ... po dost dlouhé době... prostě páni vývojáři tohle vůbec nezkusili a vytvářeli při testech jenom jednoduché krátké prográmky, které žádné knihovny nepotřebovali!
Re: Pinnacle 15?
15. 02. 2011 21:06
Tak jsme se dočkali!!!
Patnáctka je tu, upgrade ze 14 bude ale zřejmě placený :-(. Stejně se ale nemůžu dočkat vyzkoušení!
A Avid Studio vypadá taky víc než zajímavě, po zániku Liquidu to snad bude přijatelná náhrada.
Re: Pinnacle 15?
15. 02. 2011 22:14
Ano je to tady,zatím se hovoří jenom o upgradu,full verze se nekoná,trial není.Snad zatím.
odkaz na info:
[wwwus.pinnaclesys.com]Upraveno 1krát. Naposledy upravil steviezah (15. 02. 2011 23:04).
Re: Pinnacle 15?
16. 02. 2011 07:48
avatar
Koukám, že je tam nově, jako vrchol řady AVID Studio. Jsem zvědavý, jak se jim nová verze vydařila (nevydařila). Určitě ho minimálně vyzkouším, až bude příležitost. Než nové funkce v nové verzi, bych uvítal vyladění a odstranění zásadních chyb a nedostatků, kterých je ve v. 14 nepočítaně. Držme si palce.
Re: Pinnacle 15?
16. 02. 2011 23:49
Top Reasons to Upgrade to Pinnacle Studio HD v.15
» Archive/Restore feature makes it easy to back up all project data to a single location for instant restoration in the event of a computer crash.
» Support for DivX Plus HD (.MKV) lets you export projects in today’s most popular media exchange format.
» Export projects directly to YouTube HD and QuickTime HD formats.
» Easily import and export files in the format used by popular AVCHD camcorders.
» Intel Media SDK integration yields faster performance with recent generations of Intel processors—especially when scrubbing and playing back h.264-based formats like AVCHD.
» New added content makes it easy to create professional-looking movies right out of the box:
- Hollywood FX Volumes 1–3 provide over 1000 additional premium transitions and effects, making it easy to create great movies right out of the box.
- Premium Pack Volume 2 offers 54 DVD menu templates, 81 titles, and 79 sound effects with various themes.*
- Creative Pack Volume 1 provides over 32 DVD menus, 91 montage templates, and 28 titles with various themes.**
- Professional effects from award-winning visual effects company Red Giant*
* Only available in Pinnacle Studio Ultimate and Studio Ultimate Collection.
** Only available in Pinnacle Studio Ultimate Collection.
Takže volně přeloženo:
- zapracovali na možnosti obnovit projekt po předchozím krachu, způsobeném jejich nedoladěným programem :-(
- přidali podporu DivX HD
- zlepšili přenos na YouTube
- pracovali na lepším přehrávání AVCHD (patrně lepší využití současných procesorů ... ?!)
- pro vyšší verze dodají přechody a MENU, které byly dostupné ve nižších verzích a dále pak Red Giant efekty (zkusil jsem to ve verzi 14 dát do jednoho videa ale vlastně moc nevím na co bych je použil)
Tak nevím ...
Re: Pinnacle 15?
17. 02. 2011 01:21
Já bych s hodnocením počkal,podle toho co jsem našel třeba na Sonicfire,měli by pro 15 mít znova plugin pro smartsoundy,součástí by měly být obsahy Bonus DVD,nějaké koláže,Creativ Pack a jěště nějaké FX efekty volume 1-3.
Re: Pinnacle 15?
17. 02. 2011 11:12
avatar
Info česky na oficiálních českých stránkách Pinnacle: ZDE
Re: Pinnacle 15?
17. 02. 2011 15:14
Je fakt, že opětovná podpora smartsoundů by mě i bez dalších vylepšení přiměla k tomu, si program koupit, a ani byhc nad tím moc nepřemýšlel. I když jako vždy si už dlouho říkám, že už nikdy žádný Pinnacle... Ale to jsem si říkal i před tou čtrnáctkou, dvanáctkou, jedenáctkou .... Prostě jsem línej se učit něco novýho, když tohle už znám jako svý boty.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: