Rozšířené vyhledávání

Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly

Autor JitkaK 
Dobrý den,
Mám Pinnacle 15, vytvořila jsem si kapitoly. Když dám náhled DVD, tak poklikáním na určitou kapitolu v menu, začne film tou kapitolou. Když vypálím na DVD, také vše funguje. Já ale ukládám do M-PEG4, rozlišení 720, takže film je pak v MP4. Menu mně ale nefunguje. Čím je to prosím? Děkuji za info.
Re: Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly
11. 01. 2018 14:35
DVD je DVD nelze jej jinak ukládat než jako DVD soubor VIDEO TS, který obsahuje všechny potřebné soubory pro přehrávání.
Re: Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly
11. 01. 2018 22:05
Pro Jirka M 11. 01. 2018 14:35thumbs up .
Děkuji za info. Jak ten projekt, v kterém jsou nastavené kapitoly, mám exportovat do souboru MPEG-4, tak aby fungovalo menu-kapitoly.
Díky.
Re: Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly
12. 01. 2018 10:05
..............a to Vám v Pinnacle 15 jde ukládat do MP4? Tedy ono to šlo, ale Pinnacle se tomu dost nechtělo, byly s tím problémy... proto mnozí přešli na Pinnacle ...dnes "Pinnacle Studio 21.2.0 patch". Nebo přejít na jiný editor, např Adobe Premiere Elements (v češtině...), nebo zde na "naší" webové tabulce (stránce) vidíte možné varianty... Něco jako "kapitoly" (z dřívějšího menu DVD...) řeším tím, že zkraje videa (nebo na konci videa) dám jako do titulků minutovou stopáž jako by těch míst, kde by byla možná nová kapitola. Je to pomocník k vyhledávání....smiling smiley
Re: Vytvoření menu, po exportu nefungují kapitoly
12. 01. 2018 11:11
Pokud chci využít nastavené kapitoly a menu, nemohu exportovat do žádného souboru. Musím zvolit pouze export DISK. Mohu si vybrat DVD, AVCHD, disk Blu-ray.
Pokud chci exportovat do souboru a mít kapitoly oddělené, pak je jediná možnost exportovat každou kapitolu samostatně. V přehrávači se budou přehrávat postupně. Když si vypnu zobrazování informací, není to vůbec rušivé.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: