Rozšířené vyhledávání

Pinnacle studio

Autor Eliška 
Eliška
Pinnacle studio
16. 02. 2016 12:08
Ahoj smiling smiley
Docela se zajímám o stříhání videí a nedávno jsem dostala HD kameru, ale když videa dám do pinnaclu a nějak je tam upravím, sestříhám a pak vyexportuji tak mi to hodně zkazí kvalitu natočeného videa :/ . Nevíte někdo co s tím? Nemůžu tam mít třeba něco zapnuté?
Re: Pinnacle studio
16. 02. 2016 12:42
avatar
Musíte výstupní parametry nastavit tak, aby video bylo pokud možno shodné s originálním videem. K orientaci pomůže např. mediaInfo - free prográmek k identifikaci parametrů videa a zvuku v něm.

Když se budete snažit najdete přes google mnoho způsobů nastavení parametrů videa dle vlastních představ. :-)
Re: Pinnacle studio
16. 02. 2016 13:56
Eliško, já Ti fandím, že rozšiřuješ "naše" řady - ale, je dobré si o Pinnacle něco přečíst. Bez toho budeš mít pořád problémy. K úspěchu při střihu, či renderování, ale i později při vkládání různých šablon, titulků, obrázků, efektů musíš vědět jak na to. Tvoje dnešní řešení problému je v tom, že video by mělo být renderováno a exportováno (vypočítáno) v té samé kvalitě jako to, co tam vkládáš. V Pinnacle si vždy musíš najít tabulku (odkaz), jak to chceš. To tam vše najdeš - hlavně než dáš příkaz k renderován, zadej cestu (vyber nastavení/rozlišení) které potřebuješ. V Tvém případě musí být výsledné video renderováno (vypočítáno) v tom samém nastavení, jaké tam vložíš. Jestli na počátku vložíš Full HD 1920x1080 tak i to na výstupu (to nastavení) musí mít tyto parametry (1920x1080). Pohlídej si i datový tok (!) - měl by být od 12 000 - po asi 16 000/kb.s. Vyšší datový tok bývá zbytečný, většinou už nepoznáš rozdíl v kvalitě, akorát ti naroste velikost souboru. Pak je video po renderování co do kvality shodné s tím co jsi tam na začátku dala.
Tady najdeš skoro vše → [pinnaclestudio.wz.cz]
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: