Rozšířené vyhledávání

Program Importer přestal pracovat (Studio15)

Autor slatored 
Program Importer přestal pracovat (Studio15)
10. 07. 2015 14:36
Dobrý den,
po spuštění Studia 15 se mi nakrátko objeví hlášení: "Program Importer přestal pracovat".
To jako nebudu moci jenom nahrávat filmy z kamery (to mi totiž nejde), protože import video-souborů z PC mi jde normálně.
Z kamery už nenahrávám, tak to by mi nevadilo, ale není toho víc?
Nevěděl by pls někdo proč a co s tím?
Díky předem za odpo. jj
Re: Program Importer přestal pracovat (Studio15)
10. 07. 2015 15:14
Stejná chyba se mi začala jednu dobu projevovat u 14ky. Nepodařilo se to vyřešit (přeinstalace studia, odebrání posledních aktualizací, bod obnovení, ...), pomohla až nová instalace systému.
Nefungovat bude pouze ten import z externích zařízení do Studia (kamery, převodníky). Jinak studio fungovalo bez problémů.
Re: Program Importer přestal pracovat (Studio15)
11. 07. 2015 10:35
Díky za odpo.
Nepomohla ani přeinstalace.
Naštěstí z kamery už neimportuji - v nouzi to teď dělám přes "CyberLink Power Director".
Ještě jednou dík !
slatored
Re: Program Importer přestal pracovat (Studio15)
11. 07. 2015 13:57
Pokud máš org. verzi, chceš nahrávat (importovat) z kamery, tak je v nápovědě Pinnacle vše dosti podrobně popsáno. Připojení kamery musí být dle návodu. Jinak ji program ani nevidí a stahování se nezdaří. Já u Pinnacle tento problém nemám, ale přesto je pro mne lepší stahovat všechny soubory do proto vytvořené samostatné složky v PC. Např. pojmenované "stažené org. soubory videa". Hned si udělám kopii těchto souborů a s těmi budu pracovat. Na orginální soubory nešahám (lepší je mít i na jiném disku nežli "C" ). Výhoda je v tom, že si jednotlivé soubory můžeš libovolně přehrávat, podívat se na ně jak vypadají (po stažení). Pokud to stáhneš přímo na TIMELINE a potom jsou problémy, řešíš další probolém, jestli je to k vůli Pinnace nebo je přímo už poškozen org. soubor (bývají i problémy se zvukem...). No a postup vkládání videosouborů na TIMELINE je podobný, jako vkládání fotek...
[pinnaclestudio.helpmax.net]
[www.grafika.cz]
Zdravím, tento problém se mi objevoval u verze 15, když jsem v AVG PC TuneUp přepnul na "Turbo". Po přechodu na "Standardní režim" bez problému.
Jirko, prosím ťa kde nájdem to AVG PC TuneUp - najprv skúsim toto - reinštalovať systém by dlho trvalo. Díky za rýchlu odpoveď. Viktor.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Příspěvek: