Rozšířené vyhledávání

Další střihové programy

Fórum webu strihvidea.cz je určeno pro výměnu názorů týkajících se natáčení, střihu a zpracování videa a to zejména pro běžné uživatele a videoamatéry. V případě porušení níže uvedených pravidel si vyhrazujeme právo příspěvek upravit či smazat. V případě opakovaného porušování pravidel může být autorovi odepřena možnost na fórum přispívat.

  1. Dodržujte pravidla slušného chování na internetu.
  2. Před založením nového tématu zjistěte, zda již Váš problém někdo dříve neřešil (použijte vyhledávání).
  3. Pokud ve fóru není téma ve kterém se řeší váš problém, založte nové téma (nevkládejte problém do nesouvisejícího tématu).
  4. Nezakládejte stejné téma ve více fórech.
  5. Zadejte výstižný titulek (nevhodné jsou titulky Pomoc, Problém, ...). Váš dotaz by měl obsahovat podrobnější popis problému. Nestačí jen napsat, že něco nefunguje. Pokud jste již problém zkoušeli řešit, napište jakým způsobem.
  6. Je zakázáno vkládat klíče, cracky nebo jiný nelegální obsah (včetně přímých odkazů na obsah porušující autorské právo). Za vložený obsah (včetně přiloh) je zodpovědný uživatel, který daný příspěvek odeslal.
  7. Je zakázáno vkládat obsah za účelem reklamy, nebo vytvoření flameware.
  8. Jsou zakázány příspěvky obsahující vulgární výrazy.
  9. U přínosných příspěvků můžete přidělit autorovi bod (ikonka +1), snadno pak podle hodnocení poznáte kteří autoři ostatním uživatelům nejvíce pomáhají.

Registrovaní uživatelé